Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Romania-Grecia

Senior Member cmbr is on a distinguished road cmbr's Avatar

Romania-Grecia

Ma gandesc ca poate pe aici se gasesc si fani ai fotbalului(cum zice romanul).Credeti ca avem sanse sa ajungem la Rio?Nu de alta,dar trebuie sa dam 2 goluri fara sa luam nici unul.
    Ca dinamovist faptul ca Torje nu joaca ma DERANJEAZA(a contribuit la marcarea unui gol).Eu ii dau lui Piturca 40%sanse de calificare.Voi?
    Young, wild and free.Next gereration.We write the future, resigned yourself.

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Spun cu parere de rau: cu siguranta NU ne vom califica si cu siguranta NU imi doresc sa ajunga la RIO o echipa a Romaniei care joaca oribil ca in ultimele 3 meciuri (Turcia, Estonia si Grecia). Nu as vrea sa ajungem acolo si sa jucam oribil, eventual sa fin ciuca batailor. Mai bine stam acas asi ne uitam la televizor

Din pacate asta e voaloarea fotbalului romanesc, faara centre de copii si juniori, fara un fotbal curat nu faci nimic ... ajungi fix in situatia asta.

Senior Member Bogdan101 is on a distinguished road Bogdan101's Avatar
    Quote Originally Posted by Bogdan View Post
    Spun cu parere de rau: cu siguranta NU ne vom califica si cu siguranta NU imi doresc sa ajunga la RIO o echipa a Romaniei care joaca oribil ca in ultimele 3 meciuri (Turcia, Estonia si Grecia). Nu as vrea sa ajungem acolo si sa jucam oribil, eventual sa fin ciuca batailor. Mai bine stam acas asi ne uitam la televizor

Din pacate asta e voaloarea fotbalului romanesc, faara centre de copii si juniori, fara un fotbal curat nu faci nimic ... ajungi fix in situatia asta.
    +1.

PS Tin cu Italia,echipele Italiene!

Administrator Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan has a reputation beyond repute Bogdan's Avatar
    Ati vazut super-suporterii nu? La pauza la 1-0 pentru Grecia strigau demisia si aruncau cu petarde in teren, asta in conditiile in care antrenorul nu avea ca obiectiv calificarea la Campionatul Mondial din Brazilia. Deci cereau demisia antrenorului pentru ca IN PLUS ne-a adus la baraj dintr-o grupa in care Olanda si Turcia erau favoritele.

Bonus: acum e 1-1 si ne incurajam iar echipa. Amanam demisia si aruncatul petardelor Nu aveti impresia ca ne meritam echipa?

Hehehe.1-1 Grecia-Romania.

"Demisia"+"Piti,lasa-ne!"+petarde+"Am ca obiectiv calificarea la Mondialul din Brazilia al anului 2016"+tragerea de timp a grecilor evidenta=Meci de cacao.

Marica si Torje,2 jucatori despre care se spunea ca vor sta pe banca au jucat.Mind Fuck!
    Greseli pe care le-am observat:La primul gol un jucator roman il scoate pe Mitroglu din offside.
    Piti il scoate pe Torje inaintea unei lovituri libere(Piturca,esti batut in cap?)
    Maxim este prea posisiv pe minge incercand sa marcheze din pozitii IMPOSIBILE.

Nici macar nu am inscris noi,grecii dand un auto-gol "frumos".
    .................................................. .................................................. ................

Au fost si cateva lucruri amuzante,spre exemplu jucatorul acela pletos si mai batran al Greciei semana cu Iisus =))

Senior Member NooBooS is on a distinguished road
    Samaras de la Celtic.

Quote Originally Posted by NooBooS View Post
    Samaras de la Celtic.

Cred ca el era.Jur ca atunci cand a intrat pe teren mi-am facut cruce si am tras un Tatal Nostru.Doamne ce semana...