PDA

View Full Version : Din nou Felicitări

gladiator71
12-10-2013, 15:29
Felicitări Mediadot !
Doresc din nou să adresez felicitări, tuturor celor care lucrează la Mediadot ! :)
Văd că vă menţineţi şi vă īncăpăţānaţi să rămāneţi serioşi şi la dispoziţia clienţilor pe o piaţă romānească dură şi īnşelătoare !
Am comandat al doilea sistem PC complet cu asambare la Mediadot (fiecare de peste 4.000 lei). Şi de acestă dată am primit exact ce am comandat şi impecabil asamblat. Comanda a sosit exact atunci cānd mi s-a spus, fără īntārzieri ! Recomand celor care comandă sisteme complete să facă asamblarea la Mediadot, pt. că o fac profesionist şi nu vă costă nimic. Felicitări ! :)
Puteam să comand acest sistem şi īn altă parte şi să fac o economie de aproximativ 100 de lei, dar avānd īn faţă experienţa precedentă cu Mediadot (care a fost ireproşabilă), am preferat să nu risc şi să merg la sigur cu Mediadot .
La fel cum am spus şi după prima mea comandă, īnchei prin a spune că ,,Mă plec cu respect īn faţa celor de la Mediadot - Jos Pălăria" !!! :)
Sunt pe deplin mulţumit şi sunt fericit !!! :) :) :)

PS: - chiar şi după ce ai confirmat comanda, pānă la expediere, personalul Medidot este dispponibil īn a-ţi rezolva orice cerere !

wavetrex
12-10-2013, 16:32
Foarte tare... 3000 in loc de 4000 in conditiile in care magazinul asta (M.) are unele din cele mai mici preturi din Romania?

Nu stiu de unde ai fi putut face acea comanda, dar cu siguranta acolo ceva nu miroase bine.

Bogdan
12-10-2013, 17:26
Multumim pentru aprecieri gladiator71. Speram si in continuare sa ramai clientul nostru fidel. :)

gladiator71
12-10-2013, 18:02
Foarte tare... 3000 in loc de 4000 in conditiile in care magazinul asta (M.) are unele din cele mai mici preturi din Romania?

Nu stiu de unde ai fi putut face acea comanda, dar cu siguranta acolo ceva nu miroase bine.

Hmmmmm..... scuze, nu am tastat bine, era vorba de 100 lei ! :(
Nu are cum să fie vorba de o diferenţă astronomică de 1.000 lei ! ....... şi da, preţurile cel puţin la componente sunt foarte bune aici !!!
Vă cer scuze pentru greşeală, nu am fost atent ! Doream doar să subliniez şi să scot īn evidenţă faptul că nu are rost să piardă nimeni timpul cu consultatul altor pieţe care nu sunt sigure, pentru că mediadot are oricum preţurile cele mai bune. L-aş ruga pe Bogdan să corecteze postul meu.

soulwise
12-10-2013, 22:36
Iti multumesc si eu gladiator71, intr-o mica masura si cu deosebita placere am contribuit si eu la comanda ta. Mai mare dragul sa lucrezi pentru un astfel de client. :)

gladiator71
12-10-2013, 23:03
:)