PDA

View Full Version : Vreau Admin

gabi1234
19-02-2012, 19:42
Salu sunt gabi si sunt un bun jucator de cs imi place sa joc pe sv cs.mediadot.ro dar sunt multi cu cod si nu poi juca.Asa ca am de gang sa fiu admin si sa banez acele persoane.Ursenameul meu pe cs.mediadot.ro este Gabi si as vrea sa iau admin.Va rog o sa fiu un bun admin am 17 ani si sunt bun la cs.!!!

oxygen200000
20-02-2012, 14:03
Vezi AICI (http://forum.mediadot.ro/forumdisplay.php/68-Cereri-Admin-Slot)ca este un model de cerere. Te uiti cum au facut ceilalti si mai vedem.

xBulletProof
26-10-2012, 19:58
Buna. Sunt xBulletProof de pe serverul cs.mediadot.ro si adminul rambo ma banat pentru motiv de wall , am experienta iar codurile nu intra in lista mea de config :| nu vreau sa fiu rautacios dar cred ca ar fi trebuit sa aiba cel putin 2 dovezi sau o dovada consistenta ca as avea wall, sau cel putin sami faca o poza pe care sa io trimit la id sau pentru verificare. Vreau sa i dati remove sau sa va uitati in consola serverului , ban am luat la ora 8 si 56 aproximativ , sper sa se ia o masura pentru ca mie imi place serverul si vreau sa joc pe el clean:) nici mie numi plac codatii si sper sa se ia o masura;) Multumesc pentru raspuns anticipat.

a1s
27-01-2013, 20:50
Salutare ma numesc Alex,niku de cs este a1s , am 15 ani....as dori admin deoarece imi petrec foarte mult pe cs si vreau sa stau numai pe un sv(cs.mediadot.ro) si sa am grija de el...in cel mai mult timp pe cs.mediadot.ro nu intra admin si deaceea as dori eu pt ca codatii si fac de cap pe sv...adresa email:al3x_unnyk@yahooo.com,id:al3x_unnyk..Ms anticipat:*

a1s
28-01-2013, 20:35
Nume :Alex
Varsta :15
Nick cs :a1s
Adresa mail:al3x_unnyk@yahoo.com
Yahoo! ID :al3x_unnyk
Cate redirecturi poti tine :nush exact cate pot...v-am explicat in cererea de ieri de ce doresc admin ...va rog:*:*:*